Řezání laserem

Řezání laserem – zakázková výroba

Řežeme a gravírujeme na profesionálních optických CNC CO2 laserech nekovové materiály (dřevo, překližka, plast, pěnové hmoty, plexi, papír, látky a další). Gravírovat lze též sklo, kámen.

Pracovní plocha laseru je 1000×1600 mm, ale lze případně zpracovat i delší formáty, kdy se materiál manuálně posouvá, omezením je tak jen šíře 1600mm. Díky speciální technologii řezu je minimalizováno opalování výrobku.

Nabízíme výrobu od jednoho kusu po tisícové série.

Podkladem pro řezání by měl být soubor s vektorovými daty (CDR, AI, DWG, DXF, …). Pokud je to pro výrobu nezbytné připravíme kompletní grafický návrh.

Pro vaši zakázku zdarma zpracujeme cenový návrh.

Výrobou s využitím dílů řezaných laserem se zabýváme více jak 15 let. Za tu dobu jsme nasbírali spousty zkušeností, které využíváme pro efektivní a rychlou výrobu.

Přednosti řezání laserem: Paprsek má průměr cca 0,1mm a je tak možné vyřezávat velmi jemné a složité tvary. Řezání je bezkontaktní a umožňuje řezat i tenký materiál bez hrozby jejich posunutí nebo poškození. Řezání a gravírování je možné kombinovat bez nutnosti vyjmout materiál ze stroje, výroba je tím rychlejší a přesnější.